Wypoczywaj i nabieraj sił

0
302
mazury

Obecne czasy są bardzo trudne i wymagające, jednak warto pamiętać, że wypoczynek i relaks jest także bardzo potrzebny do odpowiedniego funkcjonowania naszego organizmu.

Mazury? Brzmi cudownie!

Mazury są miejscem wyjątkowym o każdej porze roku, gdyż kontakt z naturą potrafi zdziałać cuda dla naszego zmęczonego organizmu. Zapraszamy wszystkich do Jabłoń Lake Resort, który zadba o Państwa bezpieczny pobyt i atrakcje, które są zawsze na najwyższym poziomie. Odwiedzając nasz obiekt możesz mieć pewność, że stosujemy się do wszelkich wytycznych, które bez problemu spełniamy, gdyż dobro i zadowolenie naszych gości jest dla nas sprawą priorytetową.

Podróżuj po Polsce autobusami! Odwiedź województwo zachoniopomorskie, m.in. Wałcz. Dojedziesz tam na pks wałcz. Zwiedzaj piękną Polskę i jej miasteczka dzięki połączeniom autobusowym obsługiwanym przez firmę Sindbad.

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Na bieżąco dezynfekujemy wszystkie miejsca wspólne, między innymi ladę w recepcji, klamki, blaty, stoliki w restauracjach. Bezpieczny wypoczynek to także wzmożona kontrola i czujność podczas wykonywania zabiegów w strefie SPA. Nasi specjaliści są odpowiednio przygotowani i wyposażeni w środki ochrony osobistej, jednak zapewniamy, że nie odczują Państwo żadnych niedogodności, a czas podczas relaksu w strefie SPA będzie niezmiennie na wysokim poziomie. https://jablon-resort.pl/bezpieczny-resort/ to miejsce, gdzie możecie miło spędzić czas z rodziną, drugą połówką lub podczas spotkań służbowych. Zapewniamy, że na każdym kroku dbamy o bezpieczeństwo i komfort pobytu naszych gości. Jesteśmy odpowiednio przeszkoleni i przygotowani na każdą sytuację. Wierzymy w to, że stosowanie się do wszelkich wytycznych znacznie zmniejsza ryzyko zarażenia się, więc z jeszcze większą starannością przygotowujemy Państwa pokoje do pobytu w nich. Posiadamy nowoczesne sprzęty i środki czystości, które dokładnie dezynfekują i zapewniają bezpieczny wypoczynek.

A może wybierzecie się na grzyby?

Pamiętajcie, że Mazury są pięknym miejscem, a jesień to wyjątkowy czas w naszym ośrodku. Można wybrać się na wycieczki rowerowe, które wiodą pięknymi leśnymi ścieżkami. Grzybobrania to także bardzo ważny element pobytu u nas w okresie jesiennym. Dbamy o naszych klientów, którzy są dla nas najważniejsi, ciągle udoskonalamy swoją ofertę, rozszerzając ją i biorąc pod uwagę Państwa sugestie i oczekiwania tworzymy coś wyjątkowego. Obecny czas jest dość trudny, ale my zapewnimy Państwu taką atmosferę, że wrócicie szczęśliwi i wypoczęci.