Najtańsze pensjonaty w Bieszczadach

0
329

Jeżeli jedyną kwestią powstrzymującą cię przed wyjazdem w Bieszczady są ceny noclegów, to zebraliśmy specjalnie dla ciebie oferty najtańszych pensjonatów w Bieszczadach. Okres październik-listopad jest najlepszy czas na tani wyjazd w góry! Sezon letni już się skończył na dobre, a zimowy jeszcze się porządnie nie zaczął.

W drodze na niektóre szczyty można już spotkać śnieg, więc urok przemijającej jesieni wraz z pojawiającą się zimą jest naprawdę ogromny! Ale oczywiście kwestia spacerów po górach nie jest tematem dzisiejszego artykułu.

Gdzie tanio nocować w Bieszczadach?

Jeśli nie interesują cię schroniska i chcesz trochę więcej luksusu w bardzo przystępnej cenie, to na pewno powinieneś zapoznać się z ofertą Domków Pod Skałką, w których cena noclegu dla 1 osoby zaczyna się już od 25 zł! Jest to bardzo atrakcyjna oferta, dzięki które maksymalnie zminimalizujesz całkowity koszt swojego wyjazdu. Możesz wtedy pozwolić sobie na dłuższy pobyt, a nie tylko weekendowy wypad. Kolejną bardzo podobną ofertą są Domki nad Rozlewiskiem, cena jest identyczna.

Nieco droższą ofertą, bo 30 zł za osobę jest oferta pokoi gościnnych U Kryształka, w którym pokoje są 2-3 osobowe. Niewątpliwie zaletą tej oferty jest wliczony dostęp do Internetu, łazienka oraz telewizor w każdym pokoju. Jeśli zatem wybierasz się aktualnie w Bieszczady, to koniecznie zapoznaj się z ofertą wyżej wymienionych miejsc, ponieważ może być to świetna okazja do wyjazdu za niską cenę!

Warto też rozważyć wizytę w Szklarskiej Porębie – malowniczej miejscowości położonej w Karkonoszach. Szklarska Poręba przyciąga turystów swoją różnorodnością krajobrazów, wodospadami i szlakami turystycznymi. Miejsce to jest idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i miłośników sportów zimowych czy górskich wędrówek. Przepiękna przyroda oraz bogata oferta noclegowa na każdą kieszeń sprawiają, że warto zorganizować wyjazd właśnie tam.