Pokoje do wynajęcia w Mielnie

0
204

Lato w pełni. Turyści ruszają nad morze , w góry i nad jeziora. Popularną nadmorską miejscowością jest duża wieś Mielno. Położona jest w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, na Wybrzeżu Słowińskim. Otacza ją Bałtyk i jezioro Jamno. Położenie idealne na wypoczynek. Nie tylko piękna okolica skłania do odwiedzenia tej miejscowości – również ceny noclegów.

Pokoje do wynajęcia – Mielno można zarezerwować już od 15-20 złotych za dobę. W większości ceny wahają się od 35 złotych. Tak tanie noclegi zachęcają turystów do przyjazdu i skorzystania z kąpieli w jeziorze lub w morzu. Bardzo znanym zabytkiem w Mielnie jest Kościół Przemienienia Pańskiego wybudowany w XV wieku, a więc w średniowieczu, a przebudowany w XIX wieku. Na uwagę zasługuje także Park Dworski z przełomu XVIII i XIX wieku.

Jak wynająć pokój w Mielnie

W miejscowości funkcjonuje Mieleński Klub Morsów. Osoby, które zarezerwują pokoje do wynajęcia – Mielno w styczniu nie mogą przegapić największej styczniowej atrakcji – zlotu morsów – odważnych ludzi, którzy pomimo mrozu i bardzo niskiej temperatury morza, kąpią się w Bałtyku i mówią, że takie kąpiele zapewniają zdrowie oraz witalność.

Właściciele pokoi gościnnych oferują wygodne noclegi, miejsce do grillowania i parkowania, plac zabaw dla dzieci, wyżywienie, a nawet możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego. W większości właściciele pokoi gościnnych i pensjonatów zapewniają możliwość wypożyczenia łóżeczka dla małego dziecka. Atutem miejscowości jest cicha okolica idealna na wypoczynek po trudach pracy.