Rodzinne Boże Narodzenie na Mazurach ­– niezapomniane święta  w otoczeniu bliskich i natury

0
261
mazury_zima

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a wraz z nimi czas intensywnych przygotowań. Sprzątanie, gotowanie, kupowanie prezentów, zapraszanie gości – tradycyjne Boże Narodzenie niezaprzeczalnie ma w sobie wiele magii, jednak czasem może być bardzo kłopotliwe i męczące. A może w tym roku spędzić je nieco inaczej? Mamy ciekawą propozycję!

Odpocznij

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zazwyczaj zaczynamy już na początku grudnia. To czas intensywnych porządków, mycia okien, prania firanek i nabłyszczania podłóg. Później przychodzi kolej na dekorowanie mieszkania świątecznymi akcentami, ubieranie choinki, zakupy oraz  gotowanie, pieczenie i podawanie do stołu. Moment wielkiego świętowania zbliża się wielkimi krokami, a później … mija niepostrzeżenie, pozostawiając po sobie pamiątkę w postaci sterty naczyń do pozmywania. Czujesz, że w tym roku potrzebujesz odmiany? Chcesz, aby święta minęły spokojnie i rodzinnie, bez pochłaniających wiele czasu i męczących przygotowań? Marzy Ci się kontakt z naturą i całkowity relaks z dala od codziennych obowiązków? Ośrodek wypoczynkowy GAWRA w Wiknie na Mazurach doskonale rozumie Twoje potrzeby.

Spędź czas z najbliższymi

Przyjeżdżając tutaj w okresie świątecznym musisz zatroszczyć się jedynie o wcześniejszy zakup prezentów dla najbliższych – o całą resztę zadba personel Ośrodka. Do wyboru masz nowoczesne, przytulnie urządzone pokoje. Do dyspozycji gości pozostaje również Restauracja, w której serwowane są posiłki, w tym uroczyste, świąteczne obiady i kolacje oraz wieczerza wigilijna. Bez konieczności gotowania, zmywania naczyń czy sprzątania po posiłku można skupić się na prawdziwym, głębokim przeżywaniu tego niezwykłego czasu. Nie zabraknie również atrakcji, takich jak tradycyjny kulig z pochodniami. Dzieci będą mogły skorzystać z szerokiej oferty strefy zabawy, miło spędzając czas z rodzicami lub nowo poznanymi rówieśnikami. Tych kilka dni z dala od zgiełku miasta, spędzonych w inny niż zazwyczaj sposób może być źródłem prawdziwego odpoczynku i zacieśnienia rodzinnych więzów.

Skup się na swoich potrzebach

Dzięki temu, że zaoszczędzimy czas, który w domu poświęcilibyśmy na przygotowania, możemy skoncentrować się na własnych potrzebach i w pełni się zrelaksować. Z pewnością pomoże w tym bliskość natury i zimowe spacery po okolicy. Możemy również skorzystać ze Strefy Wellness & SPA, rozpieszczając swoje zmysły oraz ciało w saunie, podczas masażu czy indywidualnie dobranego zabiegu kosmetycznego. Natomiast nadmiar świątecznych kalorii spalimy na siłowni lub w Strefie Fitness.

Połącz tradycję  z nowoczesnością

Pobyt w hotelu podczas świąt nie wyklucza możliwości spędzenia tego czasu w tradycyjny sposób. Nawet jeśli jesteśmy daleko od domu, możemy zjeść uroczystą, wigilijną kolację i świąteczny obiad czy posłuchać kolęd. A jeśli zależy nam na bliskości rodziny, nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy zorganizowali bożonarodzeniowy wyjazd z większym gronie. To mogą być naprawdę wyjątkowe święta, podczas których poczujemy się jak wyjątkowi goście i które będziemy jeszcze długo wspominać. A być może…staną się początkiem całkiem nowej, rodzinnej tradycji?